לקוחות ממליצים

פרויקט פינוי בינוי בחיפה והקריות

במסגרת התהליך של פינוי בינוי חיפה נהרסים המבנים הקיימים ברחוב או אזור מסוים ועל חורבותיהם נבנות יחידות מגורים חדשות, חדישות, גדולות ורבות יותר. הדבר מתאפשר הודות לבניה לגובה של קומות נוספות המכילות יחידות דיור נוספות. בזמן ביצוע העבודות הדיירים עוברים אי נוחות מינימלית במסגרתה הם מועברים לדיור זמני וחלופי למשך הפרויקט ולעיתים אף ישוכנו בחדר מלון. בתום הפרויקט הדיירים מקבלים נכס חדש לחלוטין ועל פי רוב גדול יותר מן הדירה הישנה. דבר אחד בטוח – ערך הדירה הינו רב יותר והדיירים יכולים ליהנות ממספר תוספות בניה אשר כלולות בפרויקט פינוי בינוי.

חנן שגב בניה ויזמות בע"מ – פינוי בינוי חיפה

פרויקט פינוי בינוי הינו יוזמה מבורכת של הממשלה במסגרתה כולם יוצאים מורווחים. הדיירים מקבלים בניין בטיחותי ועמיד בפני רעידות אדמה, הקבלנים מקבלים הכנסה מביצוע הפרויקט ומבנייתן של דירות נוספות והממשלה יכולה לדעת שהיא מוכנה לקראת אסון עתידי אפשרי.

אמנם היחידים שאורח החיים שלהם מעט נפגע בתהליך הם בעלי הדירות אך אין ספק כי היתרונות של פרויקט פינוי בינוי שווים את זה :

  • הדירה – הדירה עצמה עוברת הרחבה ושיפוץ כאשר לעיתים ניתן להוסיף גם מרפסת לדירה. במקרים אחרים ניתן להתקין ממ"ד אישי בכל דירה.
  • הבניין – בבניין העובר פרויקט פינוי בינוי לרוב מתקינים מעלית, מקלט משותף, מקומות אכסון ועוד.
  • סביבת הבניין – בפרויקט פינוי בינוי ניתן להוסיף חניה או להרחיב את הקיימת, להוסיף פינת ירק וגינה או לשפץ את הקיימת ועוד.
  • מראה הבניין –המראה החיצוני של הבניין עובר גם הוא מתיחת פנים ועיצוב מחדש כך שיהיה יפה ואטרקטיבי הן לגרים בבניין והן עבור רוכשי דירות פוטנציאליים.

זה הזמן להשתדרג

זה הזמן לשדרג את דירתכם ואת מראה הבניין בעזרת המקצוענים של חברת חנן שגב בניה ויזמות בע"מ. אנו מעסיקים את מיטב המהנדסים, מנהלי העבודה ועורכי הדין על מנת לבצע כל פרויקט ברמה הגבוהה ביותר. אנו שמים דגש על עמידה בלוח הזמנים והשארת סביבת עבודה נקיה אשר תהיה לשביעות רצון הלקוח.

פרוייקטים

לוטוס 16 אחרי

לוטוס 16

הגליל

הגליל 30

kuk 70

רח' קוק 70

rishonim

רח' הראשונים 75

zamanhof_new_final_-w

זמנהוף 9

rishonim_final_copy

הראשונים 50

 חברה לעיצוב אתרים לאוס בניית אתרים