לקוחות ממליצים

חנן שגב

אם הנכם נמצאים בענף הבניה השם חנן שגב וודאי אינו זר לכם. חברת חנן שגב בניה ויזמות בע"מ הינה אחת החברות בעלות המומחיות הרבה ביותר בענף הבניה וכוללת בתוכה אנשי מקצוע מובילים המוציאים כל פרויקט לפועל באופן האיכותי והטוב ביותר. אצלו תוכלו למצוא את מיטב המוחות כולל הנדסאי ביצוע, מנהלי עבודה, מהנדס נלווה, עו"ד צמוד ועובדים מקצועיים. כל אלה ועוד יהיו לצד הלקוח לאורך פרויקט הבניה, מתחילתו ועד סופו, יספקו לו את המעטפת המקצועית הטובה ביותר ויוודאו כי הכל מתנהל בהתאם לתוכניות שנקבעו מראש ולפי שביעות רצון הלקוח. אנו מאמינים כאשר טובת הלקוח נמצאת במרכז תשומת הלב התוצאות המתקבלות בסוף הפרויקט הן הטובות ביותר.

חנן שגב – איכות ללא פשרות

ענף הבניה הוא ענף תחרותי ורווי בחברות וקבלנים המציעים את שירותיהם לכל דורש. מובן כי לא לכל קבלן יש את אותה כמות ידע ואת אותם אנשי מקצוע אשר עובדים לצידו. לשני המרכיבים הללו יש השפעה ישירה על איכות התוצאה והדבר משפיע קודם כל עליכם – הלקוחות. בעוד פגמים חיצוניים כמו סדקים או התקנה לא ישרה של אלמנטים מסוימים הם דברים שבולטים לעין – הרי שאת הטעויות שהתרחשו מתחת לפני השטח לא תוכלו לזהות מיד.

לא פעם קורה כי מספר חודשים לאחר כניסת הדיירים לביתם החדש מתגלות בעיות איטום או בעיות באינסטלציה – דברים אשר לא ניתן לזהות לפי מראית עין אך הופכים למפגע משמעותי ברגע הופעתם. על מנת להימנע ממצבים לא נעימים אלה יש לפנות מראש אל המומחים בבניה : חנן שגב בניה ויזמות בע"מ המציעים לכם את הפתרון המושלם :
• ייעוץ מקצועי
• תכנון הפרויקט
• ביצוע הפרויקט על פי התכנון המקורי
• גימור ברמה הגבוהה ביותר
• ליווי לכל אורך שלבי הפרויקט

השקעה חכמה
אם השקעתם את מירב כספכם בפרויקט הבניה אתם וודאי רוצים לדעת כי בצעתם בחירה חכמה. כאשר הפרויקט מבוצע על ידי חברת חנן שגב תוכלו לישון בלילה בשקט ולדעת כי תקבלו את התוצר המוגמר הטוב והאיכותי ביותר.

פרוייקטים

לוטוס 16 אחרי

לוטוס 16

הגליל

הגליל 30

kuk 70

רח' קוק 70

rishonim

רח' הראשונים 75

zamanhof_new_final_-w

זמנהוף 9

rishonim_final_copy

הראשונים 50

 חברה לעיצוב אתרים לאוס בניית אתרים